Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Franz Nowak *

Franz Nowak * - Sommerauktion

(Wien 1885-1973) Stillleben mit Kirschen und Birnen, signiert Franz Nowak, Öl auf Karton, 10,5 x 14,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Nowak *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 31.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2013