Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Künstler 19. Jhdt.

Künstler 19. Jhdt. - Letní aukce

Damenportrait, rückseitig bezeichnet gemahlt im Monat Juni 1859 von Gabriel Max, Öl auf Holz, 50 x 39 cm, gerahmt, oval, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

31.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 31.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2013