Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Hans Fronius *

Hans Fronius * - Kunst, Antiquitäten und Möbel

(Sarajewo 1903-1988 Wien) "Shakespeare" Lithographie 1948, handigniert H. Fronius 25 x 15 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

31.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Hans Fronius *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 31.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 20.07. - 31.07.2013