Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2

Ingrid Opitz Axterer Beuthen Polen 1941 geb. Öl auf Leinen,

Ingrid Opitz Axterer Beuthen Polen 1941 geb. Öl auf Leinen, - Um?ní a starožitnosti

betitelt "Mensch - in auf dem Weg zu" 120 x 120 cm. monogrammiert "IO" gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

31.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 31.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 20.07. - 31.07.2013