Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1

Madonna mit Kind

Madonna mit Kind - Um?ní a starožitnosti

Holz geschnitzt, auf Sockel montiert, goldfärbig gestrichen, Höhe 62 cm. Anfang 20. Jh. Sockel gesprungen unsachgemäß restauriert,

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

31.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Madonna mit Kind

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 31.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 20.07. - 31.07.2013