Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7304

Kleiner Rokokostandspiegel,

Kleiner Rokokostandspiegel, - Letní aukce

Oberitalien um 1750/60, ausladend, durchbrochen geschnitzter goldgefasster Rahmen mit ergänzter Tafel, 94x 56 cm, Altersspuren, schöne Patina, kleine Teile fehlen. (PZ)

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Kleiner Rokokostandspiegel,

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013