Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7304

Paar bäuerl. Brettsessel,

Paar bäuerl. Brettsessel, - Letní aukce

19. Jh., Kirschholzgestelle mit ausgestellten Füßen, durchbrochen gearbeitete Lehnen, starke Alters- u. Gebrauchsspuren

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

24.07.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 425,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Paar bäuerl. Brettsessel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013