Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7911

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Sommerauktion

Blumenstück, signiert S. Fiedler, Öl auf Karton, ca. 68x 54 cm, ovales Passepartout, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013