Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Hans Kratzer

Hans Kratzer - Letní aukce

(München 1874 geb.) Der Brief, signiert und datiert Hans Kratzer (19)28, Öl auf Holz, 45 x 36 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans Kratzer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013