Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Ludwig Fischer

Ludwig Fischer - Letní aukce

(Wien 1825-1893) Fischer am Alpensee, signiert, datiert L. Fischer 1856, Öl auf Leinwand, 40 x 57 cm, gerahmt, stark beschädigt, abgeblättert, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ludwig Fischer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013