Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Gustav Wilhelm Lautenschläger *

Gustav Wilhelm Lautenschläger * - Letní aukce

(Wien 1859-nach 1945) Sommerlandschaft, signiert G. Lautenschläger, Öl auf Karton,47 x 66 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013