Čís. položky 7906

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Letní aukce

Blick in ein Studierzimmer, Öl auf Leinwand auf Karton, 37 x 31 cm, beschädigt, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013