Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Georg Rank

Georg Rank - Letní aukce

(Weimar 1855-1938 Baden b. Wien) Susanna im Bade, signiert G. Rank, Öl auf Holz, 35 x 25,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Georg Rank

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013