Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Aquarellist um 1930

Aquarellist um 1930 - Letní aukce

Stilleben mit asiatischer Keramik, datiert "Dis. 24. XII. 28", Aquarell auf Papier,36 x 25 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Aquarellist um 1930

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013