Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Leopold Fertbauer

Leopold Fertbauer - Letní aukce

(Wien 1802-1875) Bildnis einer jungen Dame mit Strohhut, vor einem Felsen stehend, signiert Leopold Fertbauer, Wien VIII, Liechtensteinstraße, Aquarell auf Papier, 43 x 33 cm, gerahmt, fleckig, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

24.07.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 688,-
Vyvolávací cena:

Leopold Fertbauer

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013