Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Künstler 20. Jahrhundert

Künstler 20. Jahrhundert - Letní aukce

Ein Greifvogel, bezeichnet Cock Kestrel, signiert S. L. Marten, Aquarell auf Papier, 44,5 x 33,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Künstler 20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013