Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Maler des 19/20.(?) Jahrhunderts

Maler des 19/20.(?) Jahrhunderts - Letní aukce

Blick auf Rom, Öl auf Leinwand, 46 x 65 cm, gerahmt, (Wo)

Expert: Prof. Dr. Peter Wolf

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Expert: Prof. Dr. Peter Wolf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.07. - 24.07.2013