2 Altarleuchter
aus Holz geschnitzt, tlw. vergoldet, bestoßen, Höhe ca. 56 cm
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
24.07.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
2 Altarleuchter
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.07.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.07. - 24.07.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Romeo Enriquez*
- Zugeschrieben an Reinier de la Haye