Armband Mitte 20. Jh.
Gold 585, Steckschließe, Länge ca. 19,5 cm, 41,2 g øG41
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
24.07.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 950,-
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Armband Mitte 20. Jh.
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.07.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 15.07. - 24.07.2013 |
Položky z jiných aukcí
- MEISSEN Deckelterrine
- Südseekulturperlen Armband
- **/*/gestempelt - Sammlung Indien,