Čís. položky 310-241929/0005

Altschliffbrillant Diamant Damenring zus. ca. 0,70 ct

Altschliffbrillant Diamant Damenring zus. ca. 0,70 ct - Klenoty a náramkové

Gold 585, tlw. rhodiniert, zwei größere Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,55 ct, kleinere Achtkantdiamanten, zus. ca. 0,15 ct, RW 52, 4,3 gøg4

05.02.2018 - 15:33

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.02.2018 - 15:33
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 30.01. - 05.02.2018