Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6940

Ernst Fuchs *

Ernst Fuchs * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1930 geb.) 3 Radierungen "Flora oculi, Mars und Der Soldat und sein Engel", signiert Ernst Fuchs, nummeriert, gebraucht, fleckig, verschiedene Größen

Expert: Heinrich Thurnhofer

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 15.07. - 24.07.2013