Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6940

Karl Viktor Mayr *

Karl Viktor Mayr * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1882-1974) "Blumenstrauß in Vase", links unten signiert Karl Viktor Mayr, Öl auf Karton, ca. 40 x 30 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

24.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karl Viktor Mayr *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 24.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 15.07. - 24.07.2013