Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7072

Hummer Teller,

Hummer Teller, - Sommerauktion

Keramik, farbig staffiert, Dm. 23 cm, craquelliert, Boden mit Preßmarke

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

17.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Hummer Teller,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 17.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2013