Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7307

Eduard Peithner von Lichtenfels

Eduard Peithner von Lichtenfels - Letní aukce

(1833-1913) zugeschrieben/attributed Große Landschaft, Öl auf Leinwand, 103 x 155 cm, gerahmt, (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 17.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2013