Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7201

Vitrine im Biedermeierstil,

Vitrine im Biedermeierstil, - Letní aukce

nussfurniert, braun gebeizt, 3-seitig verglast, 1 Tür, eingerichtet, Glasinnenfächer, H: 172 cm, B: 72 cm, T: 38 cm, beschädigt.

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

17.07.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 875,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Vitrine im Biedermeierstil,

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 17.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2013