Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7102 +

Biedermeier-Kommode,

Biedermeier-Kommode, - Sommerauktion

1. Hälfte 19. Jh., Fichtenholzkorpus, nußfurn., polit., querfurn. bomb. Lisenen, 4 Laden, 99 x 128 x 62 cm, rest., Beschläge, Füße u. Furnierteile erg.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

17.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Biedermeier-Kommode,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 17.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2013