Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

G. Giardiello, Italien um 1900

G. Giardiello, Italien um 1900 - Letní aukce

Neapolitanischer Fischer, signiert G. Giardiello, Öl auf Holz, 29,5 x 17 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 17.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2013