Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

H. Winter um 1900

H. Winter um 1900 - Letní aukce

Zigeunerlager, signiert H. Winter, Öl auf Leinwand, 17 x 22 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

H. Winter um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 17.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2013