Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

W. Weyden, 19. Jahrhundert

W. Weyden, 19. Jahrhundert - Sommerauktion

Familienidylle, signiert (geritzt) W. Weyden, Öl auf Leinwand,60 x 47 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

W. Weyden, 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 17.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2013