Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Karl Kaufmann

Karl Kaufmann - Letní aukce

(Neuplachowitz 1843-1905 Wien) Orientalische Straßenszene, rückseitig alt bezeichnet Cairo, signiert mit dem Pseudonym H. Carnier, Öl auf Holz, 31 x 17,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Karl Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 17.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2013