Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Letní aukce

Aufziehendes Gewitter, Öl auf Platte, 56 x 70 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 17.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.07. - 17.07.2013