Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7002 +

Staffelei 20. JH. Nadelholzgestell natur gewachst,

Höhe=160 cm, Altersund Gebrauchsspuren.

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

17.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 17.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 06.07. - 17.07.2013