Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7104

Tisch in Refektoriumsart

Tisch in Refektoriumsart - Sommerauktion

, 19./20. Jh., Nusswangengestell auf Kufenfüßen, 5 cm dicke Nussholzplatte, ca. 78 x 200 x 76 cm, Gebrauchsspuren. (DOC)

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

10.07.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Tisch in Refektoriumsart

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 10.07.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.07. - 10.07.2013