Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Robert ROUBIN*

(Salzburg 1943 geb.) "Sommertag" rechts unten signiert und datiert Roubin '83, Mischtechnik auf Papier, ca. 35 x 30 cm , Passep., verglast

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

27.08.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:

Robert ROUBIN*

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Salzburg: Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.08.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.08. - 27.08.2009