Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Friedrich GAUERMANN

(Wiesenbach 1807 - 1872 Wien) Schule "Der Jäger im Hochgebirge" Öl auf Holz, ca. 37 x 30 cm , gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

27.08.2009 - 15:00

Vyvolávací cena:

Friedrich GAUERMANN

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Salzburg: Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.08.2009 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.08. - 27.08.2009