Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 27 +

Giovanni Bellini, Follower of the 16th century

(Venice 1430 - 1516) Pietà, oil on canvas, 94 x 157 cm, vecchia cornice intagliata, dorata; old carved gilt frame, (Wo)

07.04.2006 - 01:00

Dosažená cena: **
EUR 168.000,-
Odhadní cena:
EUR 15.000,- do EUR 20.000,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
old.masters@dorotheum.at

Aukce: Alte Meister
Datum: 07.04.2006 - 01:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.04. - 07.04.2006

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)