Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035876/0002

Spätbiedermeierkasten um 1840/50

Nadelholzkorpus, Nuss furniert, mattiert, Rahmentüre, Innenfächer, Schloss, Schlüssel, Höhe ca. 165 cm, Breite ca. 101 cm, Tiefe ca. 52 cm, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

01.02.2018 - 15:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 01.02.2018 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.01. - 01.02.2018