Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1291

Carlo Grubacs (Grubas)

Carlo Grubacs (Grubas) - Gemälde des 19. Jahrhunderts

(Perasto 1801–1864 Venice)
The Entrance to the Arsenal and San Michele in Isola, Venice, both signed C. Grubacs, gouache on paper, each 16.5 x 23.5 cm, framed, (GG) (2)

Provenance:
Private Collection, Italy.

Expert: Gautier Gendebien Gautier Gendebien
+39-334-777 1603

Gautier.Gendebien@dorotheum.it

25.04.2018 - 17:00

Odhadní cena:
EUR 15.000,- do EUR 20.000,-

Carlo Grubacs (Grubas)

(Perasto 1801–1864 Venice)

Provenance:
Private Collection, Italy.

+39-334-777 1603

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Gemälde des 19. Jahrhunderts
Datum: 25.04.2018 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.04. - 25.04.2018