Čís. položky 191-022963/0013

Arthur Hernick

(Wien um 1920) Seelandschaft, handsigniert A. Hernick, Öl auf Karton, Bildausschnitt 46,5 x 37 cm, in naturfarbigem Weichholzrahmen, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

09.04.2018 - 16:31

Vyvolávací cena:

Arthur Hernick

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.04.2018 - 16:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.03. - 09.04.2018