Čís. položky 191-022933/0004

Hugo Haubenhofer *

Hugo Haubenhofer * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1879-1949) Stillleben mit Pfingstrosen, handsigniert, datiert Haubenhofer Senior 1947, Öl auf Faserplatte, 49 x 32,5 cm, ungerahmt, Altersspuren, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

09.04.2018 - 17:03

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Hugo Haubenhofer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.04.2018 - 17:03
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.03. - 09.04.2018