Peter Krawagna *
(Klagenfurt 1937 geb.) "Herbst", signiert Krawagna, datiert 79, Farblithografie, Nr.7/8, 64 x 49 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.04.2018 - 16:44
- Vyvolávací cena:
Peter Krawagna *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.04.2018 - 16:44 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.03. - 04.04.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-