Hans Staudacher *
(St. Urban 1923 geb.) "Ohne Titel", signiert H. Staudacher 2002, Mischtechnik auf Papier, 43 x 61 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.04.2018 - 16:56
- Dosažená cena: **
EUR 3.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-
Hans Staudacher *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.04.2018 - 16:56 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.03. - 04.04.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 2.800,-