Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021127/0016

Hostienteller

Silber vergoldet, 127,5 g Österreichische Amtspunze 1872-1922, Firmenstempel "Anders" Dm 15,2 cmøx

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.04.2018 - 11:28

Dosažená cena: **
EUR 85,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Hostienteller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.04.2018 - 11:28
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 24.03. - 03.04.2018