Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020779/0370

3 Weingläser

Haida, 1. Drittel 20. Jh. farblos, bunter ornamentaler Dekor, ungleich, Höhe 17,2 - 20,7 cm. eines am Stand bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.04.2018 - 11:59

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

3 Weingläser

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 03.04.2018 - 11:59
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 24.03. - 03.04.2018