Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021025/0020

Künstler um 1900

Der Comersee mit Monte Legnone Öl auf Leinen, undeutlich bezeichnet W. Ströminger, ca. 22 x 36 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.04.2018 - 12:19

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 03.04.2018 - 12:19
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 24.03. - 03.04.2018