Kurt Regschek *
(Wien 1923-2005) Ansichten aus Wien, Variationen, 1 Blatt 7, 2 Blatt 3 und 3 Blatt 5, 3 Radierungen in Farbe signiert Regschek 1975 Nr. 20/99 je ca. 24,5 x 35 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
03.04.2018 - 12:53
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Kurt Regschek *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.04.2018 - 12:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.03. - 03.04.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.500,- -
Vyvolávací cena: