Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063234/0002

Aquarellist 19. Jahrhundert

Aquarellist 19. Jahrhundert - Bilder

Blumen, Vogel in der Vase, Aquarelle auf Papier, gerahmt,(3) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.04.2018 - 11:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Aquarellist 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.04.2018 - 11:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online