Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063234/0003

Hans Götzinger

Hans Götzinger - Obrazy

(Wien 1867-1941) Zwei Interieurs, signiert Hans Götzinger, Aquarell auf Papier, je 12 x 20 cm, Passepartout, gerahmt, (2) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.04.2018 - 11:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Götzinger

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.04.2018 - 11:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Předaukční výstava: online