Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014212/0001

Theodor Freiherr v. Ehrmanns

Theodor Freiherr v. Ehrmanns - Umění, starožitnosti a šperky

Wien 1846-1923 "Schafe auf der Weide", lt. rückseitiger Beschriftung Motiv aus dem Ötschergebiet, Öl auf Karton, ca. 26,5 x 48,5 cm, signiert, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.04.2018 - 16:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Theodor Freiherr v. Ehrmanns

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.04.2018 - 16:09
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.03. - 05.04.2018