Collier
Gold 585, tlw. mattiert, Länge ca. 42 cm, 25,9 gøg26
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
05.04.2018 - 12:05
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Collier
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 05.04.2018 - 12:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 27.03. - 05.04.2018 |
Položky z jiných aukcí
- 2011 Château Haut-Brion Blanc, Château Haut-Brion, Bordeaux, 95 Parker-Punkte
- St. Stephans - Orden,
- 2 Cartier Halsketten
- Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 0,45 ct